Moje vize

Z vlastních zkušeností vím, jakým výzvám a nástrahám mnohdy musíme čelit, abychom obstály v byznysu a v podnikání. Má cesta k úspěšné a spokojené podnikatelce, mámě dvou krásných dětí, milující partnerce a především k sebevědomé ženě, byla plná výkyvů. Znám důvěrně leckteré kritické momenty, a musím uznat, že nyní jsem za ně vděčná. Všechny mi pomohly v růstu a díky nim jsem nalezla také způsoby, jak se s nimi vypořádat.

Ptáte se, jaké to byly?  Vyjmenuji ty zásadní: start podnikání,  změna oboru,  rozjezd poboček „na zelené louce“,  podnikání s partnerem, přeměna ze slečny podnikatelky v maminku,  podnikatelské chyby a jejich následky,  podnikatelské neúspěchy, manažerská naivita,  únava a vyčerpání, pochybnosti a nízké sebevědomí,  sladění práce a osobního života, vzájemná očekávání s partnerem a ujasnění si rolí, tlaky okolí...

Když jsem v roce 2012 procházela nejnáročnějším obdobím, rozhodla jsem se, že v budoucnu budu chtít nabídnout podporu i dalším ženám na jejich cestě. Ráda bych dodala odvahu, inspiraci a podporu ženám, které chtějí uspět v byznysu a stát se sebevědomou leaderkou.

Ženský leadership  má podle mě dvě základní roviny. V prvé řadě jak se stát opravdovým leaderem sama sobě, potom se můžeme stát i dobrým leaderem pro ostatní.

Skloubit práci, rodinu a své potřeby je velká výzva pro každého. My ženy máme ale pro organizaci talent a máme i své specifické předpoklady pro dosažení úspěchu v byznysu. Jen je pro nás někdy těžké to „vyladit a sladit“ a také ustát si před ostatními. Jít proti tradičním očekáváním a zažitým sociálním stereotypům.

Já osobně podnikám pro to, že chci žít NAPLNO a to pro mě znamená prostě všechno naráz: rodinu, děti, vztah, čas pro sebe, smysluplnou práci, která mě bude naplňovat, osobní růst a hlavně prožívání a užívání toho všeho na plné pecky!

TO VŠE MŮŽEME!

Můžeme být úspěšné podnikatelky, manažerky, či ředitelky a být samy sebou a hlavně zůstat ženou!

 

Mojí vizí je podpořit Vás, abyste si našly svojí originální ženskou cestu k úspěchu, měly kuráž po ní vyrazit a jít sebejistě kupředu. Abyste si ji užívaly naplno a kráčely jste po ní elegantně s radostí a lehkostí, s pevným postojem „MŮŽU“ a s pocitem vnitřní svobody.

Držím Vám palce!

Kristina Žůrková

                            podpis malý

Za průvodce ženského leadershipu jsem zvolila delfína, protože delfín = radost, prožívání, volnost, svoboda, spolupráce, vztahy, týmovost, inteligence, bystrost, život tady a teď, radost, hravost - milující, přátelský, ochránce, silný, vyvede z nebezpečí, proplouvá s radostí a lehkostí.