„Když umíš změnit své myšlení, MŮŽEŠ COKOLI!“

Konzultace s metodou The Work

  • Brzdí Vás Vaše hlava?
  • Vaše myšlenky Vás nenechají v klidu?
  • Stojíte před změnou ve svém životě a váháte?
  • Zažíváte konflikt ve vztahu a hledáte řešení?
  • Trápí Vás obavy a pocity nejistoty?

The Work je velmi účinná a jednoduchá technika, která pomáhá. Sebedůvěra, odvaha i psychická odolnost se dá trénovat a postupně navyšovat. The Work je pro to skvělý nástroj, který se můžete naučit i Vy. Naučíte se, jak to udělat, aby Vaše hlava byla Váš nejlepší podporovatel a ne sabotér. Protože, jak se říká - „všechno je v hlavě”. 

The Work vám otevře nové úhly pohledu na situaci a přinese poznání a pochopení situace. A změna myšlení je start a problémy pak mizí. Nejčastější slova klientů po společném „workování“ jsou „tak už mám JASNO“, a nejčastější pocity jsou ÚLEVA, POCHOPENÍ A KLID.

 

Informace ke konzultaci

  • Pomocí metody The Work měníte Vaše myšlení a postoje k životním situacím, které Vás trápí.
  • „Workovat“ můžeme osobně či přes skype.

  • Délka jedné konzultace je 75 minut.

  • „Skype workování“ má oproti osobnímu setkání tyto výhody:

 

Nemusíte nikam jezdit, šetříte svůj čas.

Máte prostor být sama se sebou ničím nerušena a v anonymitě. Konzultace probíhá bez skype kamery.

Můžete si vytvořit komfortní prostor, jakkoliv pohodlně, třeba i vleže a projít si pohodlně celým procesem.

Můžete se soustředit především sama na sebe a dochází tak k lepší koncentraci.

Vzájemně se nerušíme svými energiemi.

Máte prostor pro prožití emocí, které během konzultace přicházejí.

 

 

Autorkou této metody je Katie Byron. Napsala o této metodě také knihu Měj rád skutečnost.

 

Reference na konzultaci s metodou The Work

Situaci, kterou jsem předtím vnímal jako stresující a bezvýchodnou, jsem najednou měl možnost zažívat úplně z jiného úhlu pohledu. Z toho zoufalství a beznaděje se stala šance. Zkoušel jsem si “workovat” sám, ale bylo to mnohem těžší si udržet pozornost a vidět příležitost. Z mé zkušenosti vidím, že nechat se provést od průvodce je lepší, snazší a rychlejší. Byla jsi při práci citlivá a vnímavá. To mě velmi potěšilo.Taky jsi netlačila "na pilu" a dala mi prostor ucítit v sobě odpovědi, za což děkuji :-).

Pavel Neckář

Na metodě The Work se mi líbí, že je jednoduchá. Na základě otázek jsem si uvědomila spoustu věcí, které mě brzdí a jsou v emocích a v myšlenkových rovinách. The Work mi vlastně nastavil zrcadlo a já jsem si sama našla odpovědi. Nejvíc oceňuji, že mi nikdo neříká, jak mám co dělat, že si svojí cestu prostě volím sama.

Petra Jiřincová

Koučink s metodou The Work mi přinesl vhled a skvělo na mé otázky, bylo to velmi příjemné a poučné. Cítím úlevu a pochopení, v čem jsem hledala vinu u druhých. Začínám se na daný problém dívat s lehkostí a pochopením. Celá konzultace mi přinesla úlevu. Pochopení vlastních omezení a limitů, které jsem si dávala při zlepšování svého života. Cítím se mnohem lehčeji a uvolněně. Velmi děkuji.

Majka Kadlecová

Work je podle mého metoda, jak si na určité věci přijít sám s lehkostí a pochopením. Velikou výhodu vidím v tom, že je možné workovat přes tel, skype, atp. člověk pak je schopen podle mého už pracovat I samostatně. Work mi dal nový náhled na svou osobu, své potíže a naději na řešení u záležitostí, které jsem si bral skoro jako neřešitelné. Doporučil bych to zkusit každému, nehledě na výsledek si myslím, že to je skvělý nastroj na sebeřízení a udržení si svého já.

Marek Irmiš

Přidejte si stránku Ženský leadership na facebooku.

Pravidelně inspiruji zajímavými tipy a články.